z Vltavského kraje


1000 návštěv!

09.02.2014 21:50

Tak jsem tu opět!

Nedalo mi to a musel jsem vám napsat, že vám všem moc děkuju... za co? No přece za to, že mi chodíte čmuchat sem na stránky. Dnes jsem si všiml, že máme 1000 přístupů (jedná se o unikátní přístup/den). Jsem moc rád, že to tu někdo čte, protože to páníčky stojí dost času a mě koneckonců taky... divili byste se, kolik chyb tam páníček občas naseká.. než to všechno opravím, to trvá.. To panička, ta to má pravopisně lepší.. I tak si to ale pokaždý musím ještě přečíst.. No, ale abychom to nezamluvili... Zajímalo by mě, kdo z vás byl onen tisící návštěvník. Pokud to víte, napište mi do komentářů. Ten kdo to byl, vyhravá cenu, kterou ještě neznám... Ale bude se zřejmě jednat buď o olíznutí, nebo mu dám něco, co jsem ještě nikomu nedal...sušenou rybičku, která je mým nejoblíbenějším pamlskem... a toho si važte! O jídle a o pamlscích zvášť, já totiž nikdy nežertuji!

No, jinak se u mě nic neděje, všechno je v pořádku. Puberta se mnou prý pořád mlátí, čím dál častěji zvedám nohu u čůrání a už si začínám značkovat revír. Co mě na tom udivuje je to, že páníček z toho má takovou radost..no..neřeším to.. Jsem rád, že je šťastnej.

V rámci toho jubilejního přístupu, jsem vám taky natočil a sestříhal jedno videjko (zde), ať vidíte, jak nám to s páníčkama hezky všechno (někdy) jde... Do komentářů nemusíte psát, že jsem na tom videu ten nejhezčí..na tom jsme se doma už všichni shodli... Páníčkové ještě říkali, že mají nějaký divný pohyby...to tedy taky psát nemusíte..nicméně jsem rád, že se konečně potvrdilo to, co jsem jim říkal už notnou dobu.. bohužel tomu zřejmě nerozuměli.

Tak zatím ahoj a těším se na komentář onoho tísícého.. Rybičku jsem už vyčlenil... Pokud se neozve do dvou dnů, budu muset vymyslet jinou cenu...

Badík.

 

—————

Zpět