z Vltavského kraje


Můj třičtvrtěrok aneb konec třídě dorostu...

18.03.2014 00:00

Je právě tolik, kolik je a vaše oblíbená stránka vám přináší pár novinek ze života pubertálního chlupáče.

Jistě už něktěří z vás očekávali zpravodajství včera. Ano, ano... už včera mně a samozřejmě i mým sestrám, bylo přesně třičtvrtě roku. Ale můj tým to nějak nezvládl zpracovat. Budu muset zhodnotit jeho výkon a případně pokrátit odměny.

Teď by se hodilo, abych se pochlubil dárkama, bylo mi ovšem taktně naznačeno, že dostávám permantně víc dárků, než sami páníčkové, takže nic extra nepřišlo. Minulý týden jsem dostal nový postroj, ale z toho se zas až tak neraduju, bylo to pořízeno spíš k radosti páníčků... a včera jsme byli poprvé na teoretické hodině v nové školce, no ale co vám budu povídat, teorie je nuda, takže jsem tam z nudy začal rozebírat podlahu z OSB desek, bylo to nekonečný...a já měl hlad. No z té školky taky nejsem úplně nadšený, zato paníček jo. Ne, že by mi tam něco přímo vadilo, nebo na mě byl někdo hnusnej... to by si mohl zkusit... docela i ta podlaha mi chutnala... navíc to není ani škola drilu a poslušnosti, spíše výchovy hrou, ale zatím se prostě radovat nebudu. Buzerplac jako buzerplac, že jo... Nejlepší je stejně běhat po lese nebo parku, hrabat v písku, neposlouchat a honit se s kámošema. No uvidíme...

V rámci mého jubilea jsem byl opět podroben měření. A prý jsem zase trochu vyrost, takže snad dobrý. Ale stejně se lidi ptaj jestli jsem čistá rasa a opravdu kluk... nevím, co pořád mají, ať raději řeší sebe.

Jinak se toho tady moc neděje. V lesoparku mi/nám kácej stromy kvůli tomuhle: https://www.landesgartenschau-bad-lippspringe.de/  . Město má být zvelebeno a zkrášleno, aby se měli v roce 2017 turisti na co koukat a utrácet tu svoje eura... jestli ovšem je nutný úplně vyplenit velikej park a dělat tam nějaký fontánky, kytky a podobný věci... no nevím... štve mě to především proto, že mi kácej moje označkovaný stromy, a taky proto, že je spousta zákazů vstupu a já nemám kde lítat... Aspoň že máme kliniku.

Tady jsem vám v rychlosti udělal malý plánek, abyste viděli o jaké klinice to pořád píšu... Uprostřed zahrady je klinika... názorně jsem tam ještě napsal, které území kontroluju... Přilehlé lesy přes ulici k tomu patří taky... ty se na mapku nevejdou..

A tady ještě malý náhled na kousek hlavní budovy..

Na klinice se potkávám pravidelně s Eronem, což je můj místní kámoš... je to flat coated retriever. Zrovna dneska jsme tak řádili, až měl ode mě oslintaný celý záda a krk.. :-D Já vyvázl jen s lehce ožužlanýma ušima, tzn. vítězství bylo pro dnešek na mé straně.. Je fakt, že už jsem ho přerostl o pár centimetrů a dobrých 10kg, takže přeci jen vítězím silou..., ale na druhou stranu je on zase mrštnej jak tisíc čertů, takže to vždycky není úplně jednoznačná výhra..

Mno, to by asi bylo všechno. Příští týden jdu poprvé do nové školky na praktickou část, tak jsem zvědav, co se tam bude dít. Dám vám pak vědět. Pokud na mě budou zkoušet nějaký nový fígle, jsem připraven to okamžitě sabotovat... případně předstírat hluchotu a slepotu... a dělat tak čest hovíkům.

Mějte se všichni krásně a zatím pá.

Badík

—————

Zpět