z Vltavského kraje


Bráníme, cvičíme, výletujeme...

16.09.2014 19:14

Aloha všichni!

Nevím jak u vás, ale u mě ten týden a něco utekl jako voda. Hned na úvod vám sem hodím odkaz na fotky z předminulého cvíčáku. Bylo krásné počasí, tak vzala panička oko a nafotila tohle. Je to tam krásné, že? Jinak v týdnu dost času prospím a odpoledne blbneme s páníčkama a když přijde víkend, jedeme v rychlém tempu. Taky mi procházelo očkování, tak mi páníčkové museli najít nového obvoďáka a už jsem u něho prodělal vstupní prohlídku a teda to přeočkování. Pan doktor je docela sympaťák, tak uvidíme jestli spolu budem vycházet i nadále. Jako vždy jsem v novém prostředí ukázal, že vypadám dost nevychovaně a nezvládnutě, ale prostě jsem zvědavý a ničeho se nezaleknu a hlavně chci tam být jako první!!!! 

Jo a abych nezapomněl, taky se mi ozvala růžová ségra, Bessy, že už prej má za sebou úspěšně složenou první zkoušku s paničkou, tak ji teda gratuluju, je to šprt! :)

Minulý pátek jsem jako obvykle vyrazil na obrany. Bylo to fajn, účast byla slušná a díky paničce mám i vzpomínku a páníček má šanci vše strategicky rozebrat a vyzjistit, co kde a jak zlepšit. Pokud máte chuť se podívat, tak zde. Docela slušný ne? Teda až na páníčkovy minely, které byly ze strategických důvodu odstraněny (tedy jejich zvuková stopa..).

Hned v sobotu jsme vyrazili za babičkou do Liberce na obídek. Byla rajská a já jsem jako vždy dostal prdlajs. Aspoň jsem si trochu zašmejdil po bytě, byl jsem pomazlenej a odpočinul jsem si. Jinak se sobota nesla v poklidném tempu. Bohužel nebyla doma Ebinka - byla na veterině, ale je v pořádku a budem randit příští týden. Vynahradili jsme si to aspoň s páníčkama v rámci procházky v lese s pořádnou koupačkou. Panička si myslí, že jsem byl v minulém životě asi krosbiker, protože v lese je krosovej park a když tam příjdu, tak se nejednou neznám, běhám klopený zatáčky, vybíhám kopečky a skáču z nájezdů... je to paráááááááááááda!!!

Nejnáročnější byla poslední neděle... kupodivu a nečekaně. Začali jsme ranním cvičákem.. s páníčkem nám to docela šlo, akorát mi to trochu kazil.. :-)) Nééé, dělám si srandu. Jsme sehranej pár a oba se snažíme, co to jde... Občas to jeden z nás zkazí, ale ve výsledku jsme spokojení.. Prostě duo chlup a dvounoháč.. :-) Kdo má zájem vidět pár fotek, mrkněte tady.

Po cvičáku jsme frčeli za taťkou a Sthellinkou a jejíma super páníčkama. Tam je to vždycky prima. Jsem jejich mazánek a tak si to užívám. Bylo to moc fajn. Mazlili mě úplně všechny tlapky všech a já jsem se tak prdelil, až jsem oháňkou vycintal dobrý pití taťkova páníčka... trochu jsem to od paničky schytal...sakriš... No a jako bonus jsem se pak mohl proběhnout se Sthellinkou na louce... To byl takovej mazec, až jsem měl pěnu u tlamy..

Jedna společná...

Asi ani nemusím říkat, že se mi vůbec nechtělo odjet... ale když jsem vlezl do auta - no až po několikáté výzvě, říkal jsem si, že si doma pěkně schrupnu, protože jsem od ranního probuzení nespal... Ale chyba lávky! Jelo se do Benátek nad Jizerou za Beroškem! Dali jsme si výlet krásným prostředím po cyklostezce, ale kola jsme nechali doma... s Beroškem jsme lítali polem nepolem... nejen lítali, ale i se váleli, skákali a hlídali... Kdo by chtěl vidět fotky dvou cištých a ukázněných psíků, ať klikne sem. Páníček byl překvapený, že se naše setkání s Berrym obešlo bez větších invektiv a machrování... vždyť je to standard... táhli jsme za jeden provaz přeci... Když se lítá, tak se lítá.

No, pak se šlo ještě na dobroty k Beroškovým páníčkům... tam si páníčkové pochutnávali a já se válel na zemi a byl mazlenej... takže ideální kombinace. Dodatečně ještě děkujeme za dobroty! Já už toho měl docela dost a myslel jsem jen na to, až se doma nacpu a natáhnu na svoji matraci. Když jsme už za šera skočili do auta, zaujal jsem svou polohu ležmo a rozjímal. Byla už po chvilce tma, takže jsem mohl v klidu meditovat. Po příjezdu domů, jsem dostal hromadu bašty a pak už nevím nic. Večer jsem si odskočil jen na čůrání a pak už přišlo opět brzké ranní vstávání s páníčkama... nemám rád všední dny! A nejsem sám...

Jak vidíte, tak i když už jedeme v klasickém režimu, jsou stále víkendy, kdy jedeme na plný plyn.

Mějte se super!

Badík

PS: je opravdu šokující, když z Hovíka někdo udělá gaučáka! Nechápu!

 

—————

Zpět