z Vltavského kraje


Je takový vedro vůbec povolené a legální?

12.06.2014 20:34

Hola hola – minulé dny chtěl jsem být do hola.

Zdravím všechny po delší době. Posledních pár dnů bylo takový vedro, že jsem myslel, že už to v tom mým kožichu nevydržím. Uvažoval jsem chvílemi dokonce nad dobrovolným odevzdáním svých chlupů nejnižší nabídce. V mém (no dobře – našem) podkrovním bytě to bylo vůbec extra záživný… Páníčkové byli do půl těla, větralo se všude ( i tam, kde to normálně nejde) a stejně jsem chvílemi měl mžitky... Naštěstí mě panička brala denně k potoku, kde to jelo na plný pecky.

A jdeme na to..

Hlavně rozvážně a důkladně..

Trochu si zařádit...

Taková moje soukromá vodní párty s cákáním, lítáním, skákáním a závěrečným pupkolehem, což je mé soukromé pojmenování závěrečného chlazení. Vypadá to jako když vyzývám někoho ke hře, ale neštěkám u toho a stojím u toho ve vodě... jen blaženě funím a směju se… Zkuste to sami – doporučuju.

Pupkoleh

Nevím co se to poslední dobou děje, ale páníček je častěji doma. Prý zas byl v svátek, tak jsme měli volné pondělí. A protože páník musel na kontrolu se svou chromou rukou (můj majstrštyk), tak jsme jeli do ČR. A když se jede do ČR, tak se jede za taťkou... aspoň poslední dobou, dokud jsou ještě k vidění taťkovi a Sthelinčiny potomci, moji sourozenci přece.

Nejdřív jsme se ale stavili u babičky v Hlušicích, kde bylo krásně a celá zahrada byla opět jen pro mě. Celá návštěva se nesla v pohodovém tempíčku až na mé malé extempore, kdy jsem jaksi opět vyštěkal návštěvu… Nějak se mi nelíbili, a když jsem viděl, že se bojí, trochu jsem si to vychutnal… mé chlapské ego to občas potřebuje,  i když to pak trochu schytám… My svalouši pubetální to nemáme vždy jednoduché.

Relax u babičky na kousku deky...

Hlídám paničky botu...a zasekl se mi u toho pysk pod tesákem...

V neděli jsme jeli už za taťkou. Venku bylo zase jak v sauně, takže jsem tentokrát místo v autě byl na zahradě... se Sthelinkou byla sranda, i když ze mě holka asi neměla úplně radost. Měla mě za devianta... Ale když ona tak voněla… bylo to pro mě takový celý nový… no, panička zas cvakala fotky prcků a muckala se s nima, páníčkové konverzovali, byla tam návštěva, kterou jsem neznal (a nevyštěkal...), prostě bylo živo. Tentokrát už mi bylo i dovoleno se podívat na ty prcky, i když jen přes ohrádku.

Ale jo, hezký jsou. Malý, nemotorný, ukníkaný. Já měl trochu jiný starosti, víc vám o nich bohužel nenapíšu. Celé odpoledne uteklo jako voda, vše se zakončilo grilováním (zase jsem nic nedostal) a jelo se do Jablonce. Ráno páníček zmizel do nemocnice a s paničkou jsme byli venku. Jak jinak, opět v potoce… v Jablonci je vůbec super potok, ale o tom už jsem vám psal. Páníčkovi tu ruku ještě víc zasádrovali, takže má chudák na ruce totální bambuli. ráno se musím hihňat pod fousama, když ho pozoruju, jak si zapíná kalhoty… ale jinak mi ho je líto… I když to, jak si už umí jednou rukou sundat triko, je taky vtipný na pohled.

No, takže pak už se frčelo domů, kde nás přivítalo – snad ještě větší vedro! Já už myslel, že přichází má poslední hodinka. Potok pomáhal jen chvilkově a nejhorší byly noci. To jsem musel použít dechová cvičení a tajné techniky buddhistických mnichů, co jsem okoukal v televizi… nefungovaly…

Naštěstí to hned další den polevilo a já opět ožil. Už nikdy nechci taková vedra zažít!

Myslel jsem, že dál už půjde týden zase svým životem jako vždy, ale chyba! Dnes jsme vyrazili do mé oblíbené školy a mojí milovanou Snadrou a já nevěřil svým očím. Vypadalo to na novou skupinu, nové kolegy a vzápětí se mi to potvrdilo! Mám velkou radost, tahle škola je skvělá. Tentokrát byla sranda. Všude byly tyčky, tunely, áčka.. Prý se to jmenuje agility a budeme teď chodit na základní kurs. No řekněte, není to super? Moc mi to dnes šlo, bavilo mě to. Po příchodu domů jsem dostal jako bonus granule zalitý vývarem prý se muselo využít toho, že jsem při chuti a konečně zase jím, tak jsem dostal ještě krůtí krk...a teď už mám problém po páníkovi zkontrolovat co napsal…

Jdu to strávit a zalomit.

Mějte se, brzy se zase ozvu!

Ani můj oblíbený vodotrysk jsem neměl sílu si užít...

Až teď když se dá zas fungovat jsem objevil malého vetřelce na zábradlí.. Překvapivě nemělo smysl s ním hrát na honěnou...

—————

Zpět