z Vltavského kraje


Nová zkušenost - zrada

30.09.2013 19:12

Ahoj přátelé..

Dnes jsem prošel novým zážitkem...přesvědčil jsem se o tom, jak život dokáže být krutý.. Začnu od začátku. Byl krásný den. Páníček přišel relativně brzy, tak jsme všichni, jako každý den, vyrazili ven do lesa... Opět jsem potkali ty plující koule...

Tentokrát mě to absolutně nerozhodilo.. Chvilku jsem je pozoroval a nechápu, jak je může bavit se jen tak nudně po vodě hejbat tam..a sem..a tam.. a už vůbec nechápu, jak  se udržej na tý hladine...

Nu což, pokračovali jsme dál až do lesa, kde bylo nádherně. Ještě svítilo sluníčko, lítal jsem po louce, noroval v usušený trávě, za což jsem od páníčků několikrát byl povzbuzován pokřiky "nesmíš", "nech toho ty prase", a podobně..Udělal jsem si fotku s páníčkem..

No prostě nádhera. Blbnuli jsme s balónkem, procvičovali cviky...samozřejmě výměnou za mlsky.. No, když jsem se vylítal, vyrazili jsme zpátky domů. Nikde žádný lidi, bylo skvěle. Páníčkové mě nechali na volno.. i když páníček pořád držel konec stopovačky... říkal paničce několikrát slovo "pro jistotu".. nevím co to znamená, ale nevadilo mi to..tak jsem to respektoval.. S paničkou jsem si taky udělal fotku..

Už je mě kus, že jo?

No...a pak jsme šli dál.. až jsme došli k blízkosti takové mýtiny..louky.. já zaběhl trochu do lesa a stopovačka se zachytila za křoví.. tak to páníček vyndával ven..a panička mu zas řekla: "vidíš..kdybys to nedržel...".. v tom páníček řekl: " no tak dobře.." a pustil.. a já si řekl.. "fajn, paráda.." a rozhodl jsem se vlítnout na tu mýtinu.. už delší dobu mě lákala...

To je ona!

Taky se vám tak líbí?? V tom ovšem přišla ona zrada.. Záhy jsem zistil, že se nejdná o mýtinu... ale o spoustu vody, pokryté něčím, co vypadalo jako tráva. Přátelé..asi vám nemusím vysvětlovat, co následovalo.. Mohutným skokem jsem chtěl vletět na to prostranství, které se ovšem ukázalo být nepevného složení. Rázem jsem se ocitl pod hladinou.. páníčkové prý slyšeli jen chrastění křoví, kterým jsem se prohnal a pak jen.. "žbluňk"... Byla to apokalypsa přátelé... Naštěstí jsem zachoval chladnou hlavu.. tak, jak to znám z filmů... okamžitě jsem vyskočil na nejbližší pevninu a mastil odtamtud pryč! No podívejte se sami..

Ne, to na sobě vskutnu nemám pláštěnku...Jsem pokrytý něčím, co sám ani neznám...

...zuřivě jsem se to snažil ze sebe setřást....

...a moc to nešlo...

Ještě před námi byl poměrně kus cesty domů, tak mě napadlo, že bych to ze sebe mohl dostat bláznivým úprkem skrz listí, křoví, několika kotouly v něm a podobně... viz. video pod článkem..

Nezabralo to.. nechápu, co jsem to tam nachytal za sajrajt, a proč jsem schnul tak dlouho, každopádně se mi z toho dělalo pěkně blbě a domů jsem spěchal, jak kdyby mě honilo tisíc sršňů... A protože opravdu nic nepomohlo, tak jsem doma musel dostat sprchu... Kdybyste viděli co ze mě teklo... Radši to nebudu popisovat.. bylo to hrozný... i já jsem měl co dělat, abych to ustál..tak jsem radši stál ve vaně a ani nedutal...a baštil pamlsky, co mi páníček dával, abych stál.. :-)

Takhle jsem vypadal po výstupu z vany..

..a takhle jsem skončil na mé osušce... kterou nikomu nedám...

Ano, byla to zrada... Jak může voda vypadat jako tráva? Nechápu... Pro příště alespoň vím, že ne všechno je opravdu takové, jak to vypadá.

A co je závěrem z dnešního dne:

- vždy pěčlivě rozmýšlet, než někam bez rozmyslu skočím..

- být mokrý mi nesluší..

- už tuplem nechápu, jak ty koule držej na hladině..já šel okamžitě pod..

- páníčkové mě mají rádi..

- vana může být i příjemná..

- možná bude lepší se držet páníčků, když říkaj, abych se jich držel.. ( to si ale ještě rozmyslím.., všude je moc lákadel..)

Koukám, že život nebude úplný pěříčko, aneb chvílema zřejmě půjde o chlupy.. To jsem zvědav, co na mě ještě čeká..

Mějte se!

Baďouš

—————

Zpět


Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.