z Vltavského kraje


Nosím novou medaily

05.12.2016 19:39

Ahoj všem,

tak nám ten čas letí. U nás vše v pohodě. Zase přišel mráz, takže je venku moc příjemně, přímo božsky. Uvědomil jsem si, že jsem minule ani neukázal mou novou ID. Tak tady ji máte, jako důkaz. Zároveň totiž slouží jako můj služební průkaz místostarosty (dvojka na konci...jedničku má starostka). Nalevo je stará a napravo nová občanka.

Takže teď nosím stříbrnou medaily...Kulatá je hezčí a barevně mi i jde líp k obojku a fousům kolem čumáku... už jsem vám psal, jak mi stříbro barví bradku že? A že jsem na tom stejně jako páníček, takže jsme moudrá dvojka? Někde jsem četl, že šediny jsou znamením moudrosti... no, u mě to samozřejmě platí, ale u páníčka?? chichi..

Mimochodem, dnes nám do boudy přijeli zase něco montovat... No, měl jsem plno práce, abych to všechno uhlídal a ukontroloval. Chvílema jsem měl tolik práce, že jsem nevěděl co dřív...

Třeba tady..

Hlídám na plný pecky..! Byli to tři chlapi a pořád mi chodili tam a sem a tak různě... Tak jsem musel zaujmout strategicky výhodnější pozici... u paničky s výhledem na jejich pracovní prostor..

Teď už mám plnej pupek a s přiklýženými víčky diktuji páníčkovi tyhle řádky... Já jen abyste věděli, co u nás probíhá za akce a jak náročný to mám. Zítra mají přijít zas...musím se na to vyspat.. Pozitivní je, že už brzo asi přivítáme páníčky od taťky i mamky...teším se jak malej...

Mějte se krásně, dnes to bylo jen pár slov, zase se ozvu.

Badík

 

 

—————

Zpět