z Vltavského kraje


PF2016, aneb další novoroční projev krále Badoslava Lennona I.

01.01.2016 10:49

Dobrý, první, den roku 2016 všem!

Tak nám to zase uteklo jako voda a jsme o rok starší. Doufám, že jste dostali pod stromeček alespoň jeden dárek a celé to období až po dnešek si náramně dohromady užili. Jak pejskové, tak páníčkové, jste se doufám naučili nové triky a prořádili jste se společně do nového roku. Já jsem byl během volna doma a příjímal návštěvy a sám jsem byl taky na návštěvě u babičky od paničky a na Silvestra jsme se byli podívat za taťkou a Sthellinkou u jejich bezva páníčků. Jinak se naše dny volna nesly ve znamení odpočinku a hromady mazlení... Jistě vás všechny zajímá, co jsem dostal pod stromeček. No...s radostí vám ukážu to, co mi udělalo velikou radost. Dostal jsem můj malovaný portrét od strašně šikovné paniččiny švagrové...

V rámci tohoto článku nebudu nic dlouze rekapituovat ani se moc rozepisovat. Rád bych jen ze své pozice samozvaného krále a vladaře, pronesl pár krátkých vět ke všem vám - mým kamarádům a přátelům, protože všechny, kteří chodí na tyto stránky, považuji za přátele.

První věc - vykročtě do roku 2016 pravou nohou (packou), jako jsem to udělal dnes ráno já...

Ten rok hrozně rychle utekl a já toho zase zažil strašně moc. Od mého zranění loňskou zimu a následnou několikatýdenní rehabilitaci, přes všechny výlety, další stěhování, tábor, udělanou zkoušku až po hromadný kurz pro psychouše v Práglu, který jsem popisoval v minulém článku. A věřte, že tím to nekončí.. Mám totiž páníčky, se kterýma se nenudím a pořád se něco děje. K tomu pravidelnou a vyváženou stravu, dostatek mazlení a občas dokonce i zaslouženou dovolenou.. :-) A to všechno vlastně přeju i vám. Mějte se všichni krásně. Páníčkům přeju super psy (jako já), psům super páníčky (jako ti moji), všem ať jste zdraví (protože to je to nejdůležitejší) a mějte na sebe vzájemně vždycky dost času. Užívejte si všechno hezké co život přínáší a rychle zapomeňte na to zlé. Přeji všem, ať máte dostatek dobré nálady a neberete vše moc vážně. Vpusťte si do života radost, smích a dobrou náladu a netrapte se věcma, které nemůžete změnit. Dávejte na sebe všichni pozor a pokud bude nejhůř, nasaďte si růžové brejle, jako mám já na obrázku, co jsem dostal k Vánocům..

A pamatujte na to, že není důležité co v příštím roce prožijete, ale s kým to prožijete... :-)

Všem přejeme krásný Nový rok 2016!

 

—————

Zpět