z Vltavského kraje


Pooperační stav, sulcík

27.09.2013 20:32

Moc Vás všechny po kratší odmlce zdravím!

Dal jsem ji trošku čas na regeneraci po mé operaci, kdy jsem odpočíval a nabíral síly na příští týden, který bude opět pecka. V týdnu jsem byl na kontrole u tý zrádný ženský. Tentokrát na mě žádnej podfuk nezkoušela...byl jsem totiž ve střehu.. Po operaci jsem se cítil již od prvního dne skvěle.. jak se říká, ve formě. Sice mi ještě ten vyholenej pupek nezarostl, ale pomalu se to lepší. No, doktorka mě prohlídnula a prý se všechno hojí jak má. Takže je to fajn. Co mě potěšilo fakt hodně je to, že už k ní nemusím na další návštěvu.. Taky bylo super, že mi povoilila sobotní školku. Už se mi začínalo trochu stejskat po kámoších co tam mám. Takže sobota to jistí..

Jinak přátelé.. musím se vám pochlubit... Páníčkové mi udělali něco naprosto luxusního.. Panička mi uvařila sulc. Nevím, jestli ho znáte, nebo jestli ho máte rádi, ale já hodně. Doteď jsem ho neznal, ale od prvního dne, kdy jsem ho dostal ochutnat jsem věděl, že tohle je ONO!

Takhle vypadal když jsem ho poprvé ucítil...

.. takhle když jsem ho poprvé dostal s granulema..

.. a takhle na něj číhám když se připravuje...

Uvažuju dokoce o tom, že založím ve školce gang sulcáků, který povedu..

Sumasumárum:

Je mi skvěle, vše se prý hojí výborně, do školky můžu, trénink bojových umění již opět probíhá, miluju sulc... na světě je krásně..

Zatím ahoj!

Badík

—————

Zpět


Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.