z Vltavského kraje


Předvánoční pohoda, máme konečně sníh!

22.12.2014 13:32

Tak jsem opět zde a opět s pořádnou odmlkou...

Předpokládám, že je to u vás všech podobné a chystáte se na posledních pár dnů v roce. Jak jsem vysledoval v televizi a jak si pamatuju na loňský rok, je to divočina a fofr... Uklízí se, peče se, nakupuje, balí, pak rozbaluje (v tom jsem dobrej) a hodně se jí... Nevím, proč je to pro lidi tak extra období. A proč si tak dopřávají jen na těch pár dnů... Kdyby bylo na mně, jedlo by se hodně celý rok.. No, ale abych neodcházel od tématu. Posledních pár dnů je jako na houpačce. Už jsem se totiž konečně dočkal sněhu... a obratem zase všechen zmizel. Pak zase napadal... a zase zmizel.. No je tohle normální? Jeden den si rochňám čumák a chladim pupek a další den už zas jen lítám v blátě.. Hrůza.

Celý minulý týden bylo ale bezva to, že panička už byla doma. Tak jsme spolu vegetili a pekli cukroví.

Občas se zapojil taky páníček (povinně :-) ), kterýmu jsem jsem už zkušeně asistoval. Poměrně dost mě to baví, je to sranda.

Jinak u nás nic moc nového. Páníček už je taky konečně doma a tak chodíme všichni ven a vegetíme a užíváme si volné dny. Ještě jsem si dokonce zvládnul dát pár vánočních temp v jablonecké přehradě. Bylo to bezva a mám pro vás i jedno video, kde je dobře vidět můj vytříbený plavecký styl.

Vydra v akci (video)

A jedna fotečka

Popravdě řečeno, příští rok bych se rád zúčastnil psí olympiády v plavání za klackem na čas...

Mimochodem, doufám, že jste si všimli, že nejsem žádný tintítko. Voda vždycky ukáže pravou konstituci Hovíka. Na mých mokrých chlupech je myslím patrné, že svalů mám skutečně dost.. no dobrá, je tam možná i trochu toho zimního špíčku...ale jen dočasně... Teď mi prostě chutná..

Takže, stejně nemáte teď v tomhle období moc času na čtení, tak vám všem přejeme klidné vánoční dny a do nového roku vyskočte pravou přední packou! Pejskům přeju hodné a trpělivé páníčky a stále plné misky. Páníčkům přeju hodně trpělivosti při výcviku a hodně zábavy s námi. A všem nám dohromady přeju hlavně pevné zdraví a ať jsou smečky pohromadě! A v neposlední řadě taky přeju pejskům, co nemají rodiny, aby si je v příštím roce nějaká rodina našla...

Mějte se všichni krásně!

Badík a páníčkové.

—————

Zpět