z Vltavského kraje


Psí školka

14.09.2013 21:13

Zdravím všechny!

Dnes byla skvělá školka. Je nás tam už opravdu hodně.. Neodradil nás ani slabší déšť a sešli jsme se skoro v kompletním složení i s několika nováčky. Dnešní den se opět nesl ve znamení poslušnosti a přivolání. Probíhali jsme tunelem, dokonce i když byl do 90° zatáčky.. byla to poměrně rutinní záležitost..alespoň pro mě. Užil jsem si to. Taky jsme navcičovali chůzi u nohy tak, aby bylo neustále volné vodítko. To jsem zmáknul taky perfektně. Bylo fajn, že vzali páníčkové hodně pamlsků, kterýma mě motivovali.. Zmákl bych to samozřejmě i bez nich, ale to si nechám pro sebe.. Nebudu to přehánět a pouštět se do větších akcí.. Koneckonců, mrkněte se tady na fotky z dnešní školky. 

No, odpoledně mě ještě páníčkové vzali do parku...Joo park..můj park.. tam je to báječný.. Páníček prý tu naši chůzi ve školce zvojtil, tak se rozhodli, že to ještě procvičíme... Nechápu, proč to chtějí procvičovat, když to skvěle umím, ale nebudu jim do toho kecat, když dávaj dobroty.. No, natočili jsme aspoň video, kde je shrnuto, co všechno už umím.. Tedy chůze, přivolání, sedni, lehni a můj oblíbený dotek čumákem.. :-) Podívejte se tady.

A jinak přátelé.. dneska jsme v parku našli houby!! Vyrostli snad během noci... nechápu.. že by to bylo tím, jak to tam dobře hnojím.. :-) ?

Já už teď odpočívám u páníčka a diktuju mu, co má napsat... Pak mu to ještě musím zkontrolovat.. Tady ještě jedna fotka, ať vidíte jak to vypadá, když jsem pod páníčkovým PC stolem a diktuju mu, co má psát..

No, tak já zkontroluju celej článek a půjdu se podívat, jestli náhodou není něco v misce..

Mějte krásný víkend!

Hai!

Sensei Baďouš.

PS: jinak přátelé, ještě jedna novinka.. Dneska mě páníčkové změřili a mám už 43cm! Rostu jako z vody.. to víte..musím dohnat taťku..!!

—————

Zpět


Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.