z Vltavského kraje


Říjen plný procházek

01.11.2015 16:05

Konec září a říjen se nic významného neudálo. Vlastně jsme zvolnili i tempo výletů a páníčkové pracovali a já hlídal doma. Chodili jsme na procházky, na výlety do jizerek a poctivě na cvičák. Cvičit jsme jezdili pravidelně, protože jak se říká "těžko na cvičišti, lehko na bojišti". Tohle mi páníček neustále opakoval už od tábora a neslo se to neustále vzduchem při každém tréninku. Je teda pravdou, že to mám na cvičáku moc rád a obrany mě baví ohromě. Taky se musím pochlubit, že mě náš figurant pochválil a říkal, že od tábora do toho jdu fakt na plno až ho bolí ruka :) Jsem schopen být proti figurantovi na place dokud to jde.

Počasí je pořád dobré a tak jsme ho využili k několika výletům. V nové boudě se mi bydlí skvěle a jsem moc spokojený. Mám tam dokonce půdu, kam chodím s páníčkama věšet prádlo, a pak ho zase sundávat. Máme tam mnohem víc místa, mírnou nevýhodou je to, že zas musíme chodit do patra. Ona to není až tak nevýhoda pro mě, jako spíš pro páníčky. Já na ně pokaždý čekám nahoře přede dveřma, než se přibelhají..chichi..

No, pod článek přidávám pár fotek ze září a října...

Jo a abych nezapomněl, dostal jsem pozvánku na výroční sraz hovíků do Prahy, tak jsem pozvání přijal...sešlo se nás tam jak psů (jestli si pamatuju dobře tak asi 24 chlupatých kousků), bylo to děsný v tom, že jsem nevěděl koho mám obtěžovat hned a koho až potom... Doufám, že moje chování nebylo na tolik odstrašující a zase se někdy dostanu na takovou procházku.

Západ slunce na cvičáku.

Kořenov

Žízeň na výletě.

Kořenov.

Nová Ves nad Nisou...okolí Nisanky

Vylítanej při západu slunce...

Kuk.

Je to tu prima!

—————

Zpět