z Vltavského kraje


Sobotní školka

24.08.2013 18:45

Zdravím!

Tak dnes musím opět přispět svou trochou do mlýna. Dnes jsem byl podruhé ve škole. Bylo super. Přišli tam zas nějaký nováčci, tak nás tam už je poměrně dost. Museli jsme nově příchozí pořádně poznat a dát jim křest od nás - mazáků. Ze začátku se mi moc lítat nechtělo, tak jem kontroloval situaci ze země. Pak už jsem to ovšem nevydržel a lítal co to dalo. Musel jsem dát taky malou lekci jednomu drzýmu ohařovi, co mě trochu namíchnul... menší výměna názorů byla nutná... Taky tam byl jeden malej Jack Russel, s tim byla sranda.. No, dnes jsme procvičovali zase povel ke mně a během toho jsme probíhali tunelem.. Poprvý jsem si dnes prošel vodu v malým bazénku a namočil si všechny 4 packy najednou..

Co se výcviku týče, byla to rutina... Ostatní se ještě učili chodit klidně u nohy, v tom jsem jim to nandal.. No dobře, šlo mi to nejlíp, když jsem měl před čumákem pamlsek, ale to ostatní taky...

Ke konci už jsem měl dost... Přeci jen mám ještě kratší nohy, tudíž jsem vůči některým v nevýhodě. Už jsem to radši proležel, abych šetřil síly. K autu jsem ještě došel, doma v parku před barákem jsem si odskočil a pak šlus. U krmení už jsem nedokázal stát, takže mě páníčkové dali z ruky a poté přišlo opět mé oblíbené koma... Únava mě poslala do říše snů na pár hodin.. Teď už jsem odpočatější, byl jsem se proběhnout zas venku, ale jen krátce.. Je tam super vodotrysk, kterej mě láká už delší dobu a vždycky se u něj zastavíme a já zbožně koukám - mrkněte sami... Voda to je moje. Dneska byl super den! Pod článkem pár fotek, více na rajčeti zde.

Baďouš

—————

Zpět