z Vltavského kraje


Sobotní školka

28.09.2013 20:55

Ahoj všichni!

Tak jsem byl opět po týdenní absenci ve školce! Já to navrhnul, páníčkové vyjednali, doktorka to schválila a dnes jsem si to zase užil jak se patří. Byl krásnej den... sluníčko svítilo, bylo příjemně a sešla se tam dobrá parta.

Pár mých kámošů z minula už bylo v pokročilých, takže jsem již převzal funkci a postavení plnohodnotného mazáka. Bylo na mě, abych proškolil menší a ne ještě úplně vyklidněné mamánky a abych to tam prostě tak nějak vedl.. Znáte to.. odborný dozor, kontrola, usměrňování..no, již moje jméno mě k tomu předurčuje.. S paničkou jsme měli chvílema plné ruce/tlapky práce...

 

Dnes byla na programu poslušnost. A chůze u nohy. Přátelé, páníček byl ze mě dneska trošku něšťastnej. I když chůze u nohy patří k mým lepším dovednostem, dneska mě pořád něco rozptylovalo... Nemohl jsem se prostě soustředit na to, abych klidně šel.. Všude kolem ti psi a hluk.. no jo no.. holt to bylo silnější než já... Ale já to páníčkovi vynahradil doma... pořádně mokrou tlaminou jsem mu objel celej obličej... :-)

JInak už to byla asi poslední školka, když jsem byl v první třídě. Příští týden hovawartí školka v čechách a pak už budu ve starším dorostu. Opět se uvidím s mýma starýma kámošema a poznám zas někoho novýho..a hlavně už budem na větším prostoru... Naše lítání zas nabere úplně jinej rozměr..

Zdar a sílu,

Baďouš

PS: V jednom z mých minulých příspěvků jsem psal o postroji, který jsem dostal na bezpečnou jízdu v autě. Tak tady máte fotku, ať vídíte, jak mi sekne...

 

 

—————

Zpět


Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.