z Vltavského kraje


Zavedený režim a mám novou kámošku.

06.09.2014 21:10

Aloha všem!

Celý týden jsem přemýšlel o čem bych měl psát v tomhle článku. A tak nějak mě toho moc nenapadlo. Přišlo září a s ním určitý stereotyp. Páníčkové už oba chodí do práce a tak trávím víc času sám doma (což není vždycky úplně špatný). Na délce mého venčení se nic nezměnilo, ale jinak je času pomálu. Ale nelelkuju a teď dost často a hodně hlídám. Jak se venku, na chodbě, nebo na zahradě něco šustne, hned to vědí. Z občasných reakcí paničky soudím, že tak výrazné ohlašování není úplně třeba, ale nemůžu si pomoct. Mám to prostě v krvi.

Takhle hlídám např. v kuchyni

Jezdíme teď na cvičák k Jangovi a Wingovi a jejich skvělým páníčkům a moc se mi tam líbí. Hlavně na obranách... Ale i za poslušnost mě docela chválí.

Krásný cvičák v krásném prostředí...

To je v podstatě asi tak nejzásadnější novinka. I když vlastně ještě jedna. Mám novou kamarádku. Bydlí kousek od nás a seznámili jsme se tak, že za náma utekla ze zahrady na ulici, když jsme byli venku s paničkou.. Jmenuje se Eby, je to holka z hospody a je s ní hrozná sranda. Super je, že je to podobnej "střízlík" jako já, takže mám rovnocenného partnera pro šílení na zahradě... její zahradě. Minulý týden jsme u nich byli poprvé a byla to paráda. Běhali jsme jako střely a neodradil nás ani déšť, který byl docela dlouhý a vydatný. Dnes jsme se viděli znovu a řekl bych, že jsme si to užili víc než posledně. Dostali jsme necky a máchali se, já abych trochu zamachroval, tak jsem všem ukázal jak umím dělat do vody bubliny nosem. Obsadili jsme společně dvůr a hlídali ho před vetřelci. Při našich sprinterských sérkách se nám povedlo očesat několik jablek ze stromu s proklatě nízkýma větvema... nebyl čas ptát se, kdo je kdo...a čí je co...

Musím říct, že jsem na ni asi zapůsobil, protože když jsme se dnes loučili, tak jsme si domluvili na příští týden další rande... Jinak opravdu nic nového, zásadního, ani přelomového pro vás nemám. Už u nás začíná padat listí a já si vzpomínám na loňský rok, kdy jsem byl ještě ustřelená kecka s ocasem bez chlupů skákající po každém lístku... Už nejsem kecka, ocas mám huňatej, ale po padajících lístkách skáču pořád... je to totiž sranda. Taky musím pochválit páníčka, že opravdu každý ráno vstává s paničkou fakt brzo a to z toho důvodu, že chodíme každý ráno poctivě běhat a to i v dešti.

A ještě mě napadá, že jsem asi ještě nukázal fotku mého souseda Dustyho, i když jsem o něm už několikrát psal, že? Tak tady ji máte.

Takhle vypadáme, když jsme prý hodní...

Tak to by pro dnešek bylo asi všechno. Mějte se všichni krásně, já se brzy ozvu.

Pá, Badík

 

—————

Zpět