z Vltavského kraje


Tábor 2015

01.11.2015 11:16

Hned po přestěhování (rozuměj ten samý den) do nového bydliště jsme sedli do auta a frčeli na přípravný tábor speciální jednotek chlupatých výsadkářů do Podhradí. Místní prostředí je super a když jsme dorazili, hned jsem se cítil zase jako doma. Vloni jsme si tam užili spoustu srandy, tak jsem se těšil i tentokrát na super pobyt a kopec zážitků.Tábor byl tentokrát v jiném složení než vloni, protože jsme jeli pod organizací našeho cvičáku.

Hlavní cvičitelka byla stejná a na obrany a čmuchání jsme tentokrát chodili s naším figurantem ze ZKO. Byl jsem v sedmém nebi a užíval si vše plnými doušky. Bydleli jsme opět ve stejném pokoji, takže jsem měl opět vše jako na dlani a pozoroval z okna co se děje na place.. Občas jsem se i hlásil, když venku vyštěkávali kolegové figuranta, za což jsem pak dostal od páníčků komentář, že mám chrápat a ne čumět, co kde lítá za rukáv...

Celá akce byla super. Všem to moc šlo a celý den bylo co dělat. S páníčkem jsme poctivě cvičili a na každý den si dávali do těla i v rámci domácích úkolů. Potvrdilo se, že jsme skvělá dvojka, protože páníček nám to občas obstojně kazil... aby ale nebylo máslo jen na jeho hlavě, můj aport, to je taky povedená tragedie, ve který je páníček trošku nevinně... :-)  Vzájemě se tedy doplňuje a výsledek je takový, jaký je.. chichi...

Tentokrát jsme se na táboře více zaměřovali na stopy (hned vedle poslušnosti samozřejmě) a řeknu vám, že vysbírávat ty párky je fajn zábava. Sice mě páníček musí přibržďovat, ale jinak si dávám záležet... Doufám, že zas brzo vyrazíme někam čmuchat... v podstatě by mi nevadilo, kdyby jen páníček rozházel párky po trávě a pustil mě... taky bych je všechny vysbíral..

Hlavní cvičitelka se nám náležitě věnovala a dala nám pár dobrých tipů.. např. to, že bychom si měli vzájemě s páníčkem víc věřit, nebo taky to, že kdybych ten svůj obří temperament prej vkládal do obratů a nebo do aportu, nebylo by to na škodu...vysílačku a běh za míčkem je v mém podání exkluzivní... (u těch dvou disciplín se budu hýbat, až ona bude štěkat.. :-))

Letííííím pod dohledem hlavní cvičitelky... (levým uchem koriguji dráhu letu..)

No, co dodat. Tábor byla skvělá akce, kde jsem poznal pár starých známých a jinak pobyl několik dnů s kamarády ze cvičáku. Bylo to moc příjemné a motivující. S páníčkem nám to dodalo zas energii a chuť do dalšího snažení.

Fotky z tábora jsou zde. Doufáme, že se zas příští rok na nějaký tábor podíváme.

Díky všem, co tam byli a těm, co to organizovali.

Badík

 

—————

Zpět