z Vltavského kraje


Tábor

30.08.2016 00:00

Ano, dočkal jsem se! Opět jsme po roce vyrazili na tábor poblíž Vranova. A opět na stejné místo a v podobném složení, tedy členové našeho ZKO a pár dalších kamarádů. Akce to byla samozřejmě vydařená a jak jsem poměrně rychle pochopil, zaměřená na zlepšení mých stopařských schopností - konkrétně stopování a označování předmětů, což mi přišlo do té doby naprosto nezajímavý.

Do párady si mě opět vzala Mirka (aneb jak sama říkala: teta Mirečka) a dostával jsem lekce takovýho ražení, že jsem si to užíval plnými doušky... Pilovali jsme slabá místa a pokud to šlo, trénovali stopování. Až na táboře prvně zaznělo ZM..prý se chystáme na ZM.. "co to asi tak je?", pomyslel jsem si... Asi něco se stopováním, když se tu kvůli tomu pořád pachtím s čumákem u země a hledám a označuju kusy koberce...

Tábor nabíral na intenzitě a já byl moc spokojenej... páníčkové, každý den program, dobré jídlo, kamarádi. Na táboře jsem si také užil obranu a po posouzení figurantem už jsme začli nějakou "jedničkovou"..nevím, co to znamená, po mě se chce v různých variacích pořád to samý - chytit a držet. A to mi fakt jde.

Tady pár fotek z mého (našeho) snažení.

 

 

Co dodat? Snad jen, že tábor byl super. Zdravím všechny kamarády a těším se zas někdy...

 

—————

Zpět