z Vltavského kraje


Tak jde čas...přišla zima

25.11.2013 16:32

Salut čtenáři a čtenářky,

se omlouvám za spoždění s novinkama Už je tak nějak zvykem, že se hlásím o víkendu, ale jak je teď už brzo tma, tak nějak nestíhám, protože chodím brzo spát a pozdě vstávám. Jdu po vzoru páníčků... :)

Na začátek musím říct, že jsem se prej pomamil a prý je vidět, že jsem určitě z půlky po Benjikovi. Každý den v lese překonávám své dosavadní horolezké výkony a panička nestačí zírat, kam všude vylezu, posledně jsem jí dostal, když jsem skočil sám od sebe na fakt vysokej kmen-pařez, akorát mě zamrzelo, že s sebou neměla foťák, abych vám to dokázal. 

V sobotu se klasicky konala školka, končeně jsem se zase vylítal s vrstevníky, lítali jsme hlava nehlava.... Oni mě provokujou, tak si s nima teda hraju... a pak mě najednou zpomalujou a říkaj už ne, že jsem hrrr... kdo se v tom pak má vyznat, že jo...  Tak se holt musím trošku mírnit. Prostě je tam všechny přerůstám... Dělali jsme cvičení, která jsme ještě nedělali, ale složené to bylo z cviků, které už znám. Takže jsem to moc pěkně tentokrát s paničkou zvládl. Cvičitelka mi to chtěla stížit a měli jsme to zvládnout celé bez pamlsků, a co myslíte? No jasně, paničku jsem nezklamal a krásně jsme prošli dráhu s kavaletama, slalom s deštníkem-dokonce vystřelovacím (vůbec jsem nezareagoval, hezky jsem si sednul k noze a čekal až ho panička otevře a dá povel k rozejití), zvládnul jsem i krásně změny stran při slalomu a moje sednutí u nohy na konci bylo taky eňo ňuňo. Takže pak jsem dostal do pusy jackpot! Jediný na co jsem moc nadšeně nezaregoval byla hračka, panička měla s sebou jen tu pro mimina a ta už mě zrovna moc nebere, prostě jak jde čas, tak se moje zájmy mění. Jó kdyby tak měla páníkovo pyžamo :D.

V neděli jsme byli zase stopovat, tentokrát byla stopu připravovat panička, to vám bylo zase vzrůšo, já to stopování prostě miluju a nemůžou mě skoro ani zkrotit jak už chci čmuchat a vysávát dobroty nejdobrovatější. Paníci vzali kameru, aby něco natočili-takové shrnutí toho co umím, ale venku se tak rozpršelo, že na natáčení ani nedošlo, ale procházka byla... a byla dlouhá a plná dobrot...

Příští týden mě čeká o víkendu nějaké překvapení, a protože sám nevím co, takže i vy si musíte počkat.

Dneska mi venku padalo něco na čumák, na záda..., pak jsem se rozhlídl a to bílé bylo všude kolem, trochu to záblo... joooo! byl to můj první SNÍH! Pořád jsem v tom vrtal čumákem a moc mě to bavilo, panička říkala, ale že to je nic a ať nevyvádím a mám se prý těšit pak na větší závěje, tak já se teda už těším!

Těšte se se mnou.

Salut Bóďa

PS: Jinak jsem došláp na páníčky, ať mi aktualizují dovednosti v sekci o mně, umím toho totiž už zase víc.

—————

Zpět