z Vltavského kraje


Taky u vás (ne)sněží??

13.12.2015 10:02

Tak jsem si myslel, jak bude letos sněhu až po kolena páníčků a ono nic... Měl jsem teď menší pauzičku v psaní, protože páníčkové byli oba nepoužitelní... panička byla nemocná (jo už zase... a hodně) a páníčkem měl Japonce... nevím úplně přesně co to znamená, ale pokaždé když přišel pozdě domů, říkal něco o tom, že se z těch Japonců zblázní... Třeba tomu budete rozumět..

Původně jsme měli připravený článek na téma sněhu a sněhových radovánek, ale nakonec se nám počasí změnilo a když už něco padá, tak je to déšť... to nám samozřejmě nekazí radost z pohybu, jen páníčkové mají dost práce navíc s mým pupkem a packama, když přijdeme z venku...následuje pokaždé pravidelná sprcha - a sprchovaným objektem jsem samozřejmě já...

Ale abych se vrátil o pár týdnů zpět, měli jsme tu už hezky nasněžíno. Po loňské sezoně, kdy jsem kvůli mému zranění a dlouhodobému klidovému režimu sněhové orgie v podstatě prošvihl, jsem se letos rozhodl, že do toho půjdu naplno... Hned s prvním sněhovým přívalem jsem se tedy nerozpakoval a užíval jsem si to na plné pecky.... Bohužel to byla jen krátkodobá euforie a sníh je pryč. Nu, alespoň mám pár fotek (které přikládám níže) a budu vyhlížet další příchod sněhu. Snad na sebe nenchá moc dlouho čekat.

Jinak u mě nic nového. Už se u nás peče cukroví - mám s tim spoustu práce, protože musim asistovat, hlídat, přesouvat se mezi kuchyní a obývákem, protože páníčkové jsou v obou místnostech a já to musím v pravidelných intervalech kontrolovat a do toho přemýšlím, co letos nadělit páníčkům pod stromeček...chvilku jsem přemýšlel, že bych třeba začal dlouhodobě poslouchat, ale to by byla moc velká nuda... taky jsem si říkal, že bych jim třeba něco upekl, ale na to prostě nemám čas a navíc se mi packama hrozně blbě ovládají kolečka na troubě... tak uvidím, co nakonec vymyslím... Sám jsem zvědavej, co mě napadne.

A jak se chystáte vy? Už máte dárky připravené? Pamatujte na to, že nejdůležitější je dát dárek pejskům.. ano, zdraví, klid, pohoda...to jsou zásadní věci... ale dejte všichni dárky svým pejskům.. a když už u toho budete, klidně i jeden mně.. Adresu pošlu na vyžádání...

Tak čágos a dárkům zdar!

 

Přikládám konečně i jednu fotku s reflexním postrojem... sluší mi to co??

Jedna společná s páníčkem...

 

A jedééééém....

....na plnoooo!!!

Pauzička...

Kam to spadlo?

Tady to je!

Koutoooooul!

Miluju sníh!

 

—————

Zpět