z Vltavského kraje


Tíha rodu...

16.09.2013 20:12

Ahoj přátelé..

Dnes se vám musím s něčím svěřit.. Není u mě nic nového, teda krom toho, že začínám poměrně slušně chrápat, ale to není předmětem dnešního záznamu. Dnes bych si chtěl jen malinko ulevit... Začíná totiž přiostřovat.. Ozývají se mi noví kamarádi ve vzkazech a jsem za to moc rád.. Realita je ovšem taková, že zjišťuju, že se zřejmě začínám pohybovat v lepší společnosti.. Dnes mi napsal Dantík... a... safra já to věděl.. další šampion.. Titulama se to v okolí mých rodičů jenom hemží.. Začíná na mě doléhat tlak rodu a pocit šílené zodpovědnosti a nutnosti nezklamat.. To jsem zvědav co ze mě vyroste.. Mám punc člena z vyšších kruhů.. ponesu si to celým životem.. jen doufám, že se nestanu pověstnou černou ovcí..

Přátelé..vždyť já ještě ani neumim výstavní postoj...!! Vsadím se, že moji rodiče se ve výstavním postoji už narodili.. Mou jedinou momentální prioritou je najít kdekoliv cokoliv k snědku, pořádně si zazlobit, olizovat páníčky a spát.. ležení a měnění poloh je momentálně mou největší životní vášní.. A třeba dnes.. dnes jsem zjistil, jak je super dělat bubliny ve vodě.. to přijdete k misce, nadechnete se a prudce vydechnete čumákem do vody.. dělá to super bubliny..dneska jsem se tim bavil docela dlouho.. jedinej problém je ten, že pak máte mokrej celej čumák a celou tlaminu.. I to jsem snadno vyřešil..prostě musíte příjít k páníčkovi a dát mu pořádnýho hubana.. nebo k paničce a otřít ji čumák do jejího oblečení..  Taky občas koukám na televizi. A řeknu Vám, nechápu, proč to u nás doma je furt zapnutý.. Kromě filmů s Brucem Lee a Jean Claude van Dammem, je to poměrně nuda.. Zato od těch dvou dříve jmenovaných pánů se daj naučit poměrně dost slušný věci.. Sebeobrana, útok, zákeřný chvaty a hmaty.. No, to jen tak na okraj.. A mimochodem..viděli jste se někdy v zrcadle?? Já si vždycky musim zaštěkat jak mi to sluší... a páníčkové to nemaj rádi.. :-) Že prej jsem štěkna uštěkaná... nevim co to je, ale asi jsem..a co jako.. 

No, abych se vrátil k tématu.. žít s břemenem někoho z tak dobrých kruhů je velmi zavazující.. Nerad bych se stal obětí diet, neustálého běhání (jen to ne..!), či jiných kejklí abych byl neustále ve formě.. Jsem samozřejmě hrdý na to, odkud pocházím..to zas jako jo... a samozřejmě se pokusím neudělat ostudu.. Již jsem si dal první cíl : vyhrát soutěž o to, kdo nejrychleji vylíže misku a následně usne.. Předpokládám, že něco takového se na soutěžích hodnotí.. nebo snad ne? Případně mám v pomyslném rukávu ještě pár es.. třeba:  jak prostrčit hlavu otvorem, který je menší než moje hlava (ano, takový zázrak se mi už povedl..), jak v leže na boku sníst všechny granule co leží v dosahu... no, je toho prostě dost.. nebudu prozrazovat..

Pro dnešek už nechme úvah..nějak na mě padl hlad.. Myslím, že za chvilku se něco objeví v misce, jdu to hlídat..

Mějte se všichni skvěle, zase se ozvu!

Badík

PS: tak jsem právě začmuchal k taťkovi na web.. a já se picnu.. :-) Mrkněte na tohle. Táta je fakt sekáč!!! Neuvěřitelný! Moc gratuluju! A páníčkové taky - panička je pěkně na měkko a páníček si otevřel pivo... (dneska už třetí..ale pššššt..) :-) Doufám, že se tohle dědí.. Gratulujeme!!!

—————

Zpět


Komentáře

Datum: 17.09.2013

Vložil: www.darcius.cz

Titulek: taťkova promluva

Milý Badíku, neboj se, že bys musel napodobovat ve všem své rodiče. Budu na Tebe hrdý, když budeš dělat radost a čest především svým páníčkům, budeš jim dobrým kamarádem a společníkem. Všechny tituly a ocenění jsou nepodstatné oproti zdraví, které Ti z celého srdce přeji!!!
Jen se holt musíš smířit s tím, že mám plno kamarádů z výstav a cvičáků, kterým jsem se svěřil, že jeden z mých synků má moc vtipné páníčky, kteří mu píšou úsměvný blog. Takže se k tobě chodíme na stránky pobavit ;-)
Přeji ti hodně vtipných rošťáren, ať májí tvoji páníci veselo a my máme o čem číst :-D

Tvůj taťka Darcius Gasko Prim

—————

Datum: 23.09.2013

Vložil: Badík

Titulek: Re: taťkova promluva

Ahoj taťko. Díky za podporu.. S páníčkama je to fajn.. jsem jim výborným kamarádem i společníkem.. mají rádi, když jim chrápu v obýváku během toho, co sledují televizi.. :-) Jsem rád, že mi sem začmucháváte a čtete novinky. Koneckonců, je to celé pro vás, ať vidíte jak se mám a jak rostu. Pa, Badík

—————