z Vltavského kraje


Vánoční svátky pomalu za námi a týden na samotě před námi

26.12.2013 11:26

Ahoj všichni moji kamarádi a čitatelé tohoto webu.

Tak máme svátky skoro u konce. Jak jste si je užili vy? U mě dobrý. V podstatě mi to přišlo jako každý jiný dny. Jen nám v obýváku stojí strom se světýlkama a visej na něm takový věcičky, který mě docela dost zajímaj... už několikrát jsem se je snažil trochu otestovat "na stisk", ale páníčkové mě vždycky od toho vyhnali.. Taky jsem zaznamenal nějakej nárůst výskytu jídla...voní to všude proklatě hodně... Pro mě to teda nemá žádnej výraznější význam, protože i přez mé úprosné koukání a jakoukoliv snahu to všechno ochutnat, jsem pokaždé odhalen a odkázán pryč. Aspoň mě nechají, když si lehnu pod stůl a pod záminkou spánku se nechávám tou opojnou vůní mámit a konejšit.... hmmmm.....

Doufám, že jste všichni měli klid a žádné problémy jakéhokoliv rázu.

Můj diář se opět trochu zaplnil. Aktualizoval jsem tedy sekci "Akce". Dnes mě čeká setkání s mamkou. Přijede se za mnou podívat i s páníčkama, tak se těším až je všchny zase uvidím. V plánu máme procházku, mamka mě určitě zase dá pár výchovných lekcí, což mě ovšem neodradí a jsem připraven... :-)

No a zítra odjíždíme na Vysočinu. Nevím sice co to je, ani kde to je, nebo kdo to je, je to ovšem jedno. Zaslechl jsem něco o tom, že to bude polosamota a že tam bude domek jen pro nás. Bude to určitě paráda. Prý tam ani nebude internet, tudíž s vámi všemi na chvilku ztratím spojení. Kdyby ovšem kdokoliv z vás měl chuť se vidět, dejte vědět páníčkům. Predem jste všichni vítáni!

Až se vrátíme, napíšu jaký to tam bylo a co se všechno událo. Co jsem zaslechl, tak v plánu je především odpočinek a procházky, ale znáte to.. navíc se mnou v záloze, je pravděpodobnost nějakého extempore vyšší... :-)

Mějte se všichni moc krásně a šťastně vstupte do nového roku!

Váš Badouš.

 

—————

Zpět