z Vltavského kraje


Venkovní blbnutí

23.09.2013 17:35

Tak po dlouhé době opět zdravím všechny mé přátelé..

Dlouho jsem nic nenapsal, protože jsem měl nabitej program, jak jste se mohli sami přesvědčit v sekci "akce". Ještě před odjezdem do Čech jsme ovšem začli s páníčkama chodit do lesa na louku. Prý už v pohodě můžem, když jsem očkovanej proti vzteklině.. Sice úplně nevim co to je, ale bavili se o tom doma. V lese je úplně báječná mýtina, kde je vysoká a nízká tráva. A tam to přátelé lítá ve velkým... Probíhá výcvik, blbnutí, trocha nácviku bojových umění nesmí také chybět... Minulý týden jsme dokonce již pokročili a začali cvičit pokyn "čekej".. Pro mě to samozřejmě znamená víc pamlsků, takže s nadšením čekám "co to dá".. 

Jinak přátelé..nevím ja vy..ale já jsem úplně nadšenej z vysoký trávy. Doposud jsem netušil, že něco takovýho existuje. Protože v mém parku to není.. ani ve měste ne.. Vysoká tráva je skvělá z několika důvodů:

1. šimrá mě to na pupku, když běžím skrz

2. můžu se v ní schovat a nacvičovat mou neviditelnost. Viz fotka níže... no schválně? vidíte mě?? no prosim.. já vám říkám, že jsem neviditelnej..

3. je to prostě sranda!

Jinak cestou domů jsem poprvé viděl na vodě něco divnýho.. Jsou to takový hlučný cosi.. Nechápu jak se na tý vodě udržej, ale hodlám to do budoucna zjistit.. to jsou oni...

Koukněte na video. Natočili jsme nějaký to skotačení ve vysoký trávě, součástí jsou i nějaký tý nácviky chůze u nohy, sedání, lehání, čekání... prostě rutina placená dobrotama.. Takový obchody já můžu. A nakonec jsou vidět i ty plující koule.. Vypadá to, že se jich trochu bojím, ale nenechte se zmást.. Jsou to moje úhybný manévry, co jsem viděl v mých oblíbených filmech..

Tady pár fotek s paničkou...

Zatím se mějte, jdu psát o víkendu.. ten stál za to..

Baďouš

 

—————

Zpět


Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.