z Vltavského kraje


Veterina - operace kýly

23.09.2013 19:37

Aloha!

Takže dneska 23.9. léta páně 2013, přesně v den, kdy mi je 14 týdnů, jsem se probudil do naprosto normálního dne a konečně zase DOMA. Dneska se mnou šla vyjímečně ven před snídaní panička, když jsme přišli, čekal jsem onu snídani, ale ono po pár minutách ani náznak jedné granule v misce. Hmm. Panička odešla ještě nahoru, ale za 5 minut byla dole i s páníčkem, to vypadalo slibně, jsem si říkal že bychom dneska posnídali společně?! No jo, ale páníček pak zas zmizel a miska pořád prázdná. Ještě neumím hodiny, takže jsem tomu nepřikládal nějak větší váhu. Ale když už se pak venku rozsvítilo, tak mi to přestalo nějak štimovat. Za chvilku jsem slyšel jen něco jako VEN! Tak jo, VEN = spousta pamlsků. Tak jako jóóóóó, VEN! Ale panička měla přes rameno, divnou věc, kam naházela hodně věcí, včeně mého pasu, tak jsem si řek: "Super jedem na dlouhej výlet", ale páník nikde a pojizdná bouda taky nikde... tak jsem šel holt po svých... čtyřech chlupatých. A do města... hmmm, to zas bylo po cestě na zemi lákadel, ale nic se mi zase nepodařilo nenápadně zhltnout. A najednou jsme byli před dveřma, který znám, hned jsem si řek: "Jóóó jdem si zase hrát s ostatníma prckama." Tak jsem rozrazil dveře a hned vehementně všechny vítal. Opět jsem se měl posadit na váhu a pozór už mě je 15,55 kg hovawarta, se nedivím, že páníčci už funí a nadávaj , když se nesu.
A pak jsem čekal na kámoše a hlavně na tu snídani. Měl jsem skočit na stůl, tak jsem tam vlez a místo snídaně, jsem dostal do míst, kde zádům končí slušné pojmenování, obří žluté pigáro a zase jsem měl seskočit. Zase zrada! Ta ženská jedna proradná! Už jsem myslel, že budem kámoši... nohy mě v čekárně těžkly a já začínal být pěkně v rauši, v uších mi zněl Bob Marley, všude kolem  mě byly sušené rybičky, granule, klobásky... a pak už si nic nepamatuju, napočítal jsem přesně do 4 (slovy: čtyř) rybiček. Já nevím jak dlouho jsem spal, ale musely se dít hrozné věci... Když jsem se probudil.. nikde nikdo... divnej smrad... z ruky mi trčelo něco, co bych si tam samozřejmě  nenechal za normálních okolností dát. Normálně bych to čapnul do zubů a pořádně s tím zatočil... ale nějak jsem neměl sílu si to dát ven. Pak se mi zdálo, že slyším a cítím páníčky, a opravdu za chvilku mě za nima konečně pustili. Pak mi konečně z ruky vyndali, tu věc.. bylo to celkem dlouhý a ještě mi tím provedli epilaci! No jako jak mám teď jít mezi kámoše-drsňáky, s oholenou rukou??? A to jste neviděli ještě moje břicho! To je taky slušná katastrofa... jsem jak model s oholeným kašparem a chlupama na břiše... , doufám, že se toho v ulicích chytnou i jiní čtyřnozí a budu za frajera, který udává módní trendy pro podzim 2013. Při té příležitosti, kdy mi dali pryč moji bouli na břiše, která mi ovšem vůbec nevadila a nepřekážela, ale prej do budoucna je to lepší... jsem si nechal udělat ještě manikůru a pedikůru, ta se jim povedla, myslím, že takhle to teď zrovna frčí, ale to neznamená, že tam k tý ženský zas příště půjdu s otevřenou náručí, když na mě kuje takový pikle... Myslím, že jsem s ní nadobro skončil..
No nic jsem z toho všeho unavenej, tak zas příště načtenou...
Váš Baďouš

PS: právě je 8 hodin večer a ta snídaně pořád nikde... Jestli zítra ráno už něco nedostanu, začnu držet protestní hladovku... no dobře..to bych asi nedal, ale tak jako něco udělat budu muset..

Foto před: již vidím všechny ty dobroty a v uších mi zní reggae

A po:

—————

Zpět


Komentáře

Datum: 25.09.2013

Vložil: www.darcius.cz

Titulek: taťkův obdiv

Ahoj Badíku, ty jsi tedy statečný kluk!!! Mě zatím neoperovali. Uspali mě jen jednou při rentgenu kyčlí (DKK) a loktů (DKL). To jsem si tedy taky užil. Nejdříve uspávání na mne nezabíralo a 2x mi připichovali uspávací dávku. Stejně jsem věděl, že mě tam drží páníček násilím a tak jsem s ním tři dny nemluvil. Copak se to dělá, takhle mě podfouknout, když jsem se chtěl dívat a kamarádit se s doktorem ;-)
Tak se brzy uzdrav ty můj statečný synku, ať jsi brzy chlapák a přijedeš se za mnou podívat :-)
Darcius

—————

Datum: 23.09.2013

Vložil: babička z Liberce

Titulek: Pro Badíka

Tak jsem si přečetla co Ti chlapečku dnes dělali u lékaře. Jsi šikovný, vše jsi vydržel a budeš zase zdravý. Hezky se vyspinkej a zítra bude lépe. Pozdrav vyřiď paničce a páníčkovi. Dobrou noc. M.

—————