z Vltavského kraje


Veterina

10.09.2013 20:20

Tak mám opět novinku. Dnes jsem se zúčastnil návštěvy veteriny za účelem si na to místo zvyknout a mít ho rád.. I doktorku... tu podlou ženskou, která mi minule měřila teplotu....no... tfuj... Ale budiž. Nebylo to úplně nejhorší.. Byli jsem tam 3. Byl jsem z nich největší (mám to v rodě) a nejhezčí (to mám taky v rodě). Nechali nás lítat a průběžně nás volali.. Jeden z těch malejch kolegů mě neustále provokoval. Ale pořád... snažil jsem se mu vyhýbat, snažil jsem se mu dát lekci, nic nepomáhalo.. až ta doktorka mu trochu srazila hřebínek.. zvedla ho do vejšky za kožich a držela ho dokud se neuklidnil.. :-)

To už by se jí asi se mnou nepovedlo... :-)

No, v rámci návštěvy jsem byl zvážen.. Přátelé, už mám skoro 14 kilo.. Zaktualizoval jsem tedy sekci "o mě".

Abych to zhrnul, byl jsem opět nejlepší. Přívolání jsem tam bravurně zvládal nejlíp. Sedni v pohodě. Nechal jsem se ošahat, sáhnout si do uší, zkontrolovat zuby... Rutina.. Mám opět jeden nový zážitek.. Zkoušeli mi nasunout na čumák takovou ruličku... nechal jsem se...protože na druhý straně byl pamlsek.. :-) Opět mě utáhli na dobroty..

Měli tam takovej stůl, co jezdil nahoru a dolů..bylo to dobrý...to mě bavilo... :-)

Musím přiznat, že mě to bavilo.. Vyblbnul jsem se tak, že už teď jen ležim, spim a jim.. :-) A na příště už se těším. Ta paní přeci jen není tak špatná..

Mrkněte na fotky.

Mějte se, Badik

 

 

 

—————

Zpět


Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.