z Vltavského kraje


Víkend.. ďábelskej víkend v ČR

23.09.2013 18:04

Ahoj, ahoj, ahoj!

Tak jeden dlouhej report, který vám všem dlužím. Uplynulý víkend byla jedna velká jízda. Pokusím se to tu shrnout a nenapsat román. I když by to na román v pohodě vydalo!

Takže.. jdeme na to.

19.9.2013:

Celý víkend začal už ve čtvrtek cestou domů. Jel jsem tu štreku poprvé od mého příjezdu do nového domova. Nevím jak vy, ale já auto můžu. Konečně dostali páníčkové rozum a přenechali mi celou zadní část auta. Tak mi dali takovou závesnou vanu, do který se krásně vejdu a mám tam dostatek prostoru na nácvik mých póz při spánku. K tomu pár hraček... co víc si přát? Cestu jsem tedy víceméně prospal - rozuměj: užil jsem si ji..

Přijeli jsme rovnou k dědovi do Jablonce. Teda řeknu vám, měl na sobě takovej divnej plášť... páníčkové tomu říkali župan... trochu mě tím vylekal, tak jsem ho malinko vyštěkal... no dobrá.. štěkal jsem trochu víc... Ani se mi moc nechtělo dovnitř, do bytu.. Ale nakonec mě přesvědčili a já se s dědou skámošil.. Celé se to uspíšilo tím, že se bouchlo šampáňo na uvítanou...

... z kterýho jsem zase nedostal ani loka... hmmm... ale u dědy to bylo fajn.. A spal jsem s páníčkama zas po dlouhé době v jednom pokoji!! To bylo prima.. A přátelé.. v obýváku byl báječnej koberec.. na tom jsem trávil většinu času..

No druhej den už jsem měl z dědy takovou radost, až jsem si pustil do trenek.. k mé smůle jsem žádný trenky neměl, tudíž měla zas panička co uklízet.. Ale nezlobila se na mě.. Děda byl prostě fajn.. Bohužel mi to uteklo i následující dny, pokaždé, když jsem se s dědou uviděl..

Další novinkou byla taková plechová malá místnost, která jezdila v baráku nahoru a dolů.. To Vám řeknu..šílený.. Ten pocit když to jede... No.. vůbec se mi nechtělo dovnitř..ani trochu.. trvalo mi to dva dny, než jsem dovnitř vlezl bez úplatku.. Nakonec jsem tak nějak zjistil, že se v tom i dá tu chvilku vydržet.. Nejlepší bylo, když jsme první den ráno šli z ranního venčení a páníček musel na záchod.. nebylo by na tom nic zvláštního, kdyby se nekroutil před tou krabící lakajíc mě, abych si vlezl dovnitř.. No řekněte.. šli byste hned?? Stálo to zato si chvilku počkat.. :-)))

20.9.2013

Pátek byl ve znamení totálního vyčerpání.. Došlo na mé setkání se 4-měsíční kámoškou.. Přátelé..byl to masakr.. Lítali jsem pořád po zahradě do všech stran..bez přestání..blbnuli, brali zatáčky bez blinkru kolem ohniště (což se páníčkům moc nelíbilo) a váleli se v trávě.. No..byla zrovna mokrá.. Páníčkové mi tedy trochu nadávali, ale copak se to dalo nějak ovládnout?? Bylo to jedním slovem super! Večer, když jsme se vraceli domů, už jsem neměl sílu ani zlobit. V autě jsem odevzdaně ležel a když auto zastavilo a otevřeli mi dveře, ani jsem se nesápal ven.. jen jsem seděl, koukal a nevnímal okolí.. Byl jsem grogy..

21.9.2013

No, 20. a 21.9. jsem se taky konečně setkal s babičkou.. Tam to bylo perfektní.. Dostal jsem i dárek.. S babičkou jsem byli hned kánoši. Hráli jsme si, povídali jsme si, trochu jsem to tam zalomil.. Prostě samé super věci se děly.

U babičky to krásně vonělo.. zvlášť když se tam páníčkové stavili na večeři.. ta ryba voněla tak, že jsem měl plnej čumák..

22.9.2013

V neděli jsme se ještě byli vylítat venku u vody.. V Jablonci je tolik vody.. to se mi líbilo.. A navíc.. nechávali mě lítat na volno.. to bylo taky fajn.. Ale zpět k té novince.. Poznal jsem tam lidský štěně. Docela se ke mě měla. Já jsem na štěnata hodnej, tak jsem toleroval i jí. Házela mi míček, kterej jsem dostal od kamarádů dědy.. Bylo to fajn. U přehrady to bylo prostě fantastický.. Koukněte tady.

 

A pak už přšla cesta zpátky. Tu jsem si vychutnal ještě víc než tu do Čech. V podstatě si moc nepamatuju, kde se kam zahlo, tak doufám, že nebudu muset někdy řídit.. Zato jsem se báječně prospal.. Díky páníčkům jsem totiž už cestoval bezpečně.. Dostal jsem totiž o víkendu popruh do auta. Zcela nezúčastněne musim podotknout, že jsem v tom prostě k sežrání. Dost mi to sekne. Vyhovovalo mi to, celou cestu jsem si v tom vychutnal. Cestou jsem dali zastávěčku na obídek.. Mrkněte na fotky..

A je to... víkendovou divočinu jsem shrnul. Snad to není zas tolik čtení.

Mějte se krásně!

Badík

 

—————

Zpět


Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.