z Vltavského kraje


Zase víkendová pohoda

17.11.2013 20:24

Ahoj všichni návštěvníci webu,

opět se hlásím s něco málo novinkami z víkendu. Hned na úvod jedna zpráva.. dnes je mi 5 měsíců! Ano, 5 měsíců. Jsem v rozkvětu..

No...během týdne se toho zas tak moc neděje, protože páníčkové mají moc napilno.. Je to nuda.. celý den pohoda, pospávám, hlídám byt (ostřížím zrakem z mého strategicky umístěného stanoviště v obávýku), šmejdím po bytě (ale pšššt..to nikdo neví) a čekám kdo přijde jako první.. Občas hraju hru "kdo přijde první". Vyskládám si granule před sebe a jím je po jedný. Jedna granule = páníček, jedna granule = panička, a takhle dokola.. Kdo vyjde na poslední granuli, ten by měl přijít.. Zatím mi to vyšlo jen párkrát.. První domů chodí vždycky panička.

No jinak tahle sobota byla školka super. Zase jsme řádili a cvičili poměrně rutinní kousky. Teda pro mě rutinní byly. Nicméně potěšilo mě, že jsme chodili po kladině. Jako Věra Čáslavská, jsem si to samozřejmě vychutnal naplno. Nacvičovali jsme ještě taky návštěvu doktora a nácvik na výstavu. Tudíž jsme musel stát rovně, sahali mi do pusy, do uší, na ... , no prostě na mě šahali..  Páníček byl celou dobu u mě, takže dobrý. Připletl jsem se opět do několika šarvátek a bohužel jsem byl znevýhodněn personálem školky. Jsem zkrátka moc velkej. Prej budu muset brzy přejít do vyšší třídy, protože jsem velkej a není tam už nikdo, kdo by mě dal trochu sodu.. No jo no.. Doma mě změřili a naměřili 55cm.. Je to snad moc?? Holt rostu a zraju... nestárnu, zraju... Na zádech už mám chlupy jak táta - má srst nešedne a jen září!, doma dosáhnu čumákem skoro na všechny stolky a páníčkové už špačkujou, když mě nosí ze schodů... asi na tom holt něco bude... Nu což.. Nechám se převelet mezi starší a uvidíme... Jídla se kvůli pár prckům rozhodně nevzdám.. to ne-e..

Dnes bylo opět stopování. Tahle věc mě baví čím dál tím víc. Dneska jsem opět jel jak turbo vysavač a dal si záležet, abych se držel hranic.. a udržel se! Bylo to super. Hlavně pro to, že všechny ty pamlsky co jsem sbíral, mi v tlamině spustili vodopád chutí.. boží, skvělý, u všech ďasů..už aby se šlo zase stopovat...

Taky se ze mě stává celebrita.. aspoň teda, tak mi doma říkaj.. Vzhledem k tomu, že páníčky střežím jako oko v hlavě, se občas ohlásím za dveřma našeho bytu, když jde naproti někdo do bytu. Dneska ráno, když páníčkové ještě spali (bylo to zhruba v 10... ostuda co... ale na jejich obranu musim přiznat, že venku jsme byli už v 7..a pak jsme všichni ještě zalezli do pelechu..každý do svého), šel naproti zas někdo domů a byl s ním domácí.. Opět jsem jim zahlásil, ať nechoděj k nám dovnitř, že se u nás ještě spí..a pan domácí se smál a říkal těm lidem.. to je Buddy..to je náš Buddy... Všichni už mě znají.. Ještě by taky mohli sem tam přihodit něco dobrýho... :-)

No, stále se prostě něco děje.. A navíc už je dohodnuto, že 26.12. se uvidím s mamkou! Už se tak těším!

Tak se všichni zatím mějte a džte se!

Zdraví vás Bóďar.. Áve já!

(pro ty, kterým přijde můj pozdrav divný, nechť se podívají na video níže.. :-)) Mějte se!

—————

Zpět